Stare fotografie

Lata 50-te.

Foto.1Ludowy Zespół Sportowy, Łabunie 1951-1953[ na zdjęciach m. in.: Bolesław Sokołowski, Lucjan Kniaź, Witold Palonka, Jerzy Rękas, Mieczysław Sokołowski, Józef Iwankow, Czesław Pokrywka, Stanisław Luchowski, Zbigniew Iwankow, Edward Sokołowski

Fot.2

Lata 60-te.

Na zdjęciu m. in. Tadeusz Niemczycki, Bolesław Sokołowski, Mieczysław Sokołowski (bramkarz)

Fot.3

Fot. 4Przed meczem. Lata sześćdziesiąte.

Przed meczem.

Lata 70-te.

Fot.5 Łabunie, lata 70. Od lewej stoją: Janusz Łazorczyk, Kazimierz Ciuraszkiewicz, N?Zawiślak, Zbigniew Girguś, Aleksander Małecki, Antoni Sokołowski, NN; dolny rząd od lewej: Grzegorz Juś, Zbigniew Nowogrodzki, Zbigniew Jabłoński, NN, Aleksander Sokołowski.

Fot. 6LZS Łabunie, lata 70. Od lewej stoją: Janusz Łazorczyk, Kazimierz Ciuraszkiewicz, Gabriel Sokołowski(prezes?), NN, Bogumił Gwiazdowski (za nim Antoni Sokołowski), N? Zawiślak, Grzegorz Juś (za nim NN), niżej od lewej: Zbigniew Nowogrodzki, Zbigniew Jabłoński, NN, Aleksander Małecki, Aleksander Sokołowski, NN.

(źródło fotografii od 1 do 6 http://labunie.archiwa.org/zasoby.php?id=26705)

Wiadomości (utwórz nową)